Radionice i predavanja

Poštovani roditelji,

dostavljamo vam poziv Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ na Tribinu pod nazivom „Obitelj, obiteljske tajne i savezi“, koja će se održati 31. ožujka 2022. godine s početkom u 18,00 sati putem You tube kanala.

Radionice osnaživanja za roditelje djece s teškoćama u razvoju u organizaciji HURID-a održavat će se od ožujka do svibnja 2022. godine.
Radionice su besplatne i osigurano je čuvanje djece za vrijeme održavanja radionica.
Zainteresirani se mogu javiti na e-mail: ana-marija.bohacek@erf.unizg.hr

Pozivamo vas na aktivno sudjelovanje na tribini „Sram i sramežljivost-što ćemo sad?“ koja će se održati 26. siječnja 2022. godine u 18 sati putem You tube kanala.

Tribinu organiziraju Nastavni zavod za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom i Gradskim uredom za obrazovanje, sport i mlade.

Sve zainteresirane molimo da se prijave na e-mail: andreja.radic@stampar.hr

Poziv na Tribinu Ovisnost o internetu - istina ili mit, u organizaciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar i Gradskog ureda za zdravstvo

© 2022 Vrtić Leptir. Sva prava pridržana.