Najava nove Tribine za roditelje: Tko više treba ekrane-djeca ili roditelj?, 31.1.2024.

Prosljeđujemo vam Poziv Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ na Tribinu pod nazivom Tko više treba ekrane-djeca ili roditelj?, koja će se održati 31. siječnja 2024. godine s početkom u 18,00 sati putem You tube kanala.

„Dragi roditelji,

utjecaj digitalne tehnologije svakodnevno raste te su pametni telefoni, tableti, računala, Internet i društvene mreže postali sastavni dio našeg svakodnevnog funkcioniranja. Odrasli često ističu da mladi provode previše vremena koristeći tehnologiju te posljedično dolazi do nedovoljno razvijenih socijalnih i komunikacijskih vještina i poteškoća u svakodnevnom funkcioniranju. Jesu li roditelji odgovorni kada su u pitanju njihove navike korištenja moderne tehnologije? Pružaju li svojoj djeci pozitivan model ili nesvjesno čine baš suprotno? Odgovore na ova, ali i ostala slična pitanja saznajte na još jednoj Tribini za roditelje u organizaciji Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ i Grada Zagreba.

Tribinu „Tko više treba ekrane - djeca ili roditelj?,
možete pratiti online u srijedu, 31. siječnja 2024. godine, s početkom u 18 sati,
putem službenog YouTube kanala NZZJZ-a „Dr. Andrija Štampar“.

Vodit će je mr. Andreja Radić, dipl. socijalna radnica.

Molimo da se prijavite putem elektronske pošte na adresu: andreja.radic@stampar.hr.

Veselimo se vašem sudjelovanju!“

© 2024 Vrtić Leptir. Sva prava pridržana.