Podnošenje zahtjeva za upis

Poštovani roditelji/skrbnici,

zahtjevi za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se

od 24. svibnja do 5. lipnja 2023. godine
isključivo elektroničkom prijavom putem
Portala Moje ZG e-usluge na poveznici e-VRTIĆI

Korisničke upute možete preuzeti na (poveznica), a iste se nalaze i u aplikaciji.

U programe dječjeg vrtića djeca se mogu upisivati tijekom cijele pedagoške godine sukladno odredbama pravilnika o upisu djece u dječji vrtić, ukoliko dječji vrtić ima slobodnih mjesta ili dođe do proširenja kapaciteta dječjeg vrtića.
U tom slučaju roditelj/skrbnik dokumentaciju za upis djece (Zahtjev za upis i obrazac za inicijalni razgovor) preuzima s mrežne stranice dječjeg vrtića i popunjenu predaje odabranom dječjem vrtiću.

Podatke o slobodnim mjestima u gradskim dječjim vrtićima objavljivat će Gradski ured za obrazovanje, sport i mlade, početkom svakog mjeseca na mrežnim stranicama Grada Zagreba (poveznica).

UPISNA DOKUMENTACIJA ZA JASLICE I VRTIĆ:

UPISNA DOKUMENTACIJA ZA KRAĆI PROGRAM PREDŠKOLE :

© 2024 Vrtić Leptir. Sva prava pridržana.