Ljetna glazbena jutra u DV "Leptir"

I ove godine /nakon pauze prošlog ljeta/ Vrtić organizira koncerte pod nazivom:
                                Ljetna glazbena jutra u DV “Leptir“
             7.7.2021. koncert su održali polaznici GŠ „Zlatko Grgošević“,
                                         a djeca naših radnika.

Koncert je održan na terasi centralnog objekta u dvije izvedbe za djecu od
                                      četvrte do sedme godine.

PROGRAM :

1. W. Boyce:Matelotte Larghetto „   - MARIJA BABIĆ; violina,   GŠ “Z. Grgošević“

2. M. Guiliani:         „Waltz No.9“        - MATEO ŽMEGAČ; gitara, GŠ “Z. Grgošević“

3. A Nava                 „Allegro“               - PETAR GREGUREC; gitara, GŠ “Z. Grgošević“

4. H.narodna:  „ Pjevala je ptica kos“     - PETAR KUBIN; harmonika, GŠ “Z.Grgošević“

5. L. v. Beethoven: „Oda radosti“          - ROKO BUZDOVAČIĆ; truba, GŠ “Z.Grgošević“

6. P. Eben:       „Sonatina  semplice 1“  - MARIJA BABIĆ; violina,      GŠ “Z. Grgošević“

7. I. Padovec:         „Mađarski ples“      - MATEO ŽMEGAČ; gitara, GŠ “Z. Grgošević“

8. F Carulli               “ Andante“            - PETAR GREGUREC; gitara, GŠ“Z. Grgošević“

9. W. Bernau:          Vjeverica“            - PETAR KUBIN; harmonika,   GŠ “Z.Grgošević“

© 2023 Vrtić Leptir. Sva prava pridržana.